Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie Małopolska
Partnerstwo na rzecz świadczenia usług dla inwestorów pozyskujących kadry oraz usług outplacementowych

Aktualności:Alt

Życzenia Wielkanocne

Na Święta Wielkanocne wszystkim naszym Partnerom życzymy samych radosnych chwil spędzonych w gronie najbliższych, a także dużo wiosennego optymizmu.

Dodano: 2013-03-23. przez Maciej Sabal więcej
Alt

Spotkanie dla Partnerów w Trzebini

18 września odbędzie się spotkanie dla Partnerów w Trzebini. Spotkanie organizuje Konsultantka Partnerstwa z tamtejszego Urzędu Miasta.

Dodano: 2013-03-20. przez Maciej Sabal więcej
Alt

Zmiany na stronie internetowej Partnerstwa

W najbliższych dniach strona internetowa Partnerstwa zostania poddana pewnym zmianom graficznym i funkcjonalnym, jednak w dalszym ciągu będzie służyć jako platforma komunikacji dla Partnerów oraz miejsce informacji dla pracodawców.

Dodano: 2013-03-19. przez Maciej Sabal więcej
Alt

Warsztaty dla Konsultantów

W dniach 14-15 marca odbyły się ostatnie warsztaty dla Konsultantów organizowane w ramach „Partnerstwa na rzecz świadczenia usług dla inwestorów pozyskujących kadry oraz usług outplacementowych”.

Dodano: 2013-03-18. przez Maciej Sabal więcej
Alt

Małopolska kuźnia kwalifikacji

Projekt „Małopolska kuźnia kwalifikacji” skierowany jest do przedsiębiorców oraz pracowników sektora mikro, małych przedsiębiorstw prowadzących działalność na terenie Małopolski. W ramach projektu realizowane będą szkolenia z Business English, kompetencji handlowych czy menadżersk...

Dodano: 2013-03-17. przez Maciej Sabal więcej
Alt

Barometr Zawodów 2013

WUP Kraków - Małopolskie Obserwatorium Rynku Pracy i Edukacji zaprasza do zapoznania się z wynikami kolejnej edycji badania Barometr Zawodów.

Dodano: 2013-03-13. przez Maciej Sabal więcej
Alt

Konferencja podsumowująca prace Partnerstwa

27 marca odbędzie się konferencja podsumowująca działania naszego projektu. Wydarzenie będzie mieć miejsce w Hotelu Qubus w Krakowie.

Dodano: 2013-03-12. przez Maciej Sabal więcej
Alt

Staże i szkolenia w MARR

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza na bezpłatne szkolenia pracowników mikro i małych przedsiębiorstw oraz pracowników w jednostkach naukowych.

Dodano: 2013-03-11. przez Maciej Sabal więcej
Strona 8 z 69

Wsparcie dla pracodawców - znajdź instytucję

Oferta zasobów ludzkich w małopolskich powiatach

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać na swoją skrzynkę najnowsze informacje dotyczące naszego Partnerstwa i jesteś zainteresowany przydatnymi informacjami dla pracodawców

zapisz się do naszego newslettera:

      więcej »