Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie Małopolska
Partnerstwo na rzecz świadczenia usług dla inwestorów pozyskujących kadry oraz usług outplacementowych

Kolejne warsztaty za nami

Dodano: 2011-05-09. przez Maciej Sabal

W ubiegłym tygodniu – 5 i 6 maja – w Nowym Sączu i Krakowie odbyły się warsztaty z obsługi naszej platformy internetowej. Dziękujemy Konsultantom za aktywny udział i zaangażowanie.

fot. sxc.hu

fot. sxc.hu

Warsztaty w Nowym Sączu (5 maja) odbyły się siedzibie Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University. Dziękujemy Pani Elżbiecie Matyi za zorganizowanie Sali. Warsztat w Krakowie (6 maja) odbył się w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

Wszystkim Konsultantom (w tych dwóch dniach w warsztatach uczestniczyło łącznie 17 osób) dziękujemy za udział i zachęcamy do korzystania ze wszystkich funkcjonalności strony.

Zostały jeszcze dwa terminy warsztatów: 12 maja w Tarnowie i 16 maja w Andrychowie. Zachęcamy Konsultantów do zgłaszania się. Program szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy można pobrać poniżej.

Warsztat "Nowoczesne i proste narzędzie obsługi pracodawców – platforma komunikacji" to szansa na zapoznanie się z możliwościami serwisu, zaprojektowanego specjalnie dla naszych Konsultantów. Strona zbudowana jest bardzo intuicyjnie – jej głównym zadaniem jest stworzenie możliwości tworzenia zespołów zadaniowych, do którego można zapraszać innych Konsultantów oraz ekspertów z CeBiM. Platforma to również miejsce wymiany informacji: plików, dokumentów, zdjęć. Ważnym elementem warsztatów będzie również testowanie wzajemnej współpracy Konsultantów.
Pliki do pobraniaWsparcie dla pracodawców - znajdź instytucję

Oferta zasobów ludzkich w małopolskich powiatach

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać na swoją skrzynkę najnowsze informacje dotyczące naszego Partnerstwa i jesteś zainteresowany przydatnymi informacjami dla pracodawców

zapisz się do naszego newslettera:

      więcej »