Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie Małopolska
Partnerstwo na rzecz świadczenia usług dla inwestorów pozyskujących kadry oraz usług outplacementowych

EURES dla pracodawców

Dodano: 2011-05-02. przez Maciej Sabal

Sieć EURES wspomagając mobilność na unijnym rynku pracy, ułatwia pracodawcom znalezienie pracowników .

W czym EURES może Państwu pomóc?

Europa oferuje wiele możliwości pracodawcom. EURES może świadczyć pracodawcom, szczególnie małym i średnim przedsiębiorstwom, usługi zapewniające dostęp do potencjalnych pracowników dostępnych w krajach Unii Europejskiej.

Pracodawcy polscy w sytuacji braku możliwości znalezienia kandydatów o wymaganych kwalifikacjach i specyficznych umiejętnościach na lokalnym rynku pracy, a zainteresowani rekrutacją personelu spoza obszaru kraju mogą skorzystać z usług Europejskich Służb Zatrudnienia w ramach sieci EURES.

EURES świadczy m.in. usługi międzynarodowego pośrednictwa pracy pracodawcom z Polski. Pracodawca w celu znalezienia pracowników o określonych kwalifikacjach lub chcący przeprowadzić kampanię rekrutacyjną w całej UE/EOG lub w wybranym/wybranych krajach UE/EOG, chcąc skorzystać z usług sieci EURES, mogą zgłaszać się do pośredników pracy realizujących zadania EURES w Powiatowych Urzędach Pracy.

Więcej informacji o usługach EURES dla pracodawców znajdziesz pod tym linkiem

 

Wsparcie dla pracodawców - znajdź instytucję

Oferta zasobów ludzkich w małopolskich powiatach

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać na swoją skrzynkę najnowsze informacje dotyczące naszego Partnerstwa i jesteś zainteresowany przydatnymi informacjami dla pracodawców

zapisz się do naszego newslettera:

      więcej »