Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie Małopolska
Partnerstwo na rzecz świadczenia usług dla inwestorów pozyskujących kadry oraz usług outplacementowych

Cykl szkoleń "Profesjonalna obsługa inwestora"

Dodano: 2011-04-29. przez Tatiana Wieczorek-Iwanicka

Chcesz podnieść kwalifikacje w zakresie obsługi pracodawcy, który szuka pracowników lub ma zamiar zwalniać? Jesteś ciekaw, jak powinna być przygotowana profesjonalna oferta inwestycyjna, skąd zaczerpnąć informacje oraz jak negocjować z inwestorem? Jeśli tak - zapraszamy na szkolenia!

fot. sxc.hu

fot. sxc.hu

Już w czerwcu ruszamy z II edycją szkoleń dla Konsultantów naszego Partnerstwa! Szkolenia są skróconą wersją cyklu szkoleniowego, który zrealizowalismy w 2009 i 2010 roku. Tematyka poszczególnych mogułów przedstawia się następująco:

I - Jak wykorzystać atrakcyjność inwestycyjną regionu? - 2 dni
II - Skąd zaczerpnąć informacje o potencjale regionu? - 1 dzień
III - Jak zachęcić inwestora? Przygotowanie oferty i prezentacji - 3 dni
IV - Jak osiągnąć sukces w negocjacjach z inwestorem? - 2 dni
V - Jak wesprzeć pracodawcę w przeprowadzeniu zwolnień? - 2 dni

Szkolenia zostały zaplanowane z myślą o Konsultantach, którzy nie brali udziału w szkoleniach lub nie uczestniczyli w którymś z modułów.Moduł I i II zostanie zrealizowany w czerwcu br., pozostałe mosuły we wrześniu i październiku. Szkolenia będą się odbywały w 3 miastach Małopolski: Krakowie, Tarnowie i Nowym Sączu.

Szczegółowe informacje nt. szkoleń i rekrutacji przekażemy w najbliższym czasie. W przypadku pytań prosimy o kontakt z Zespołem Projektu - pod nr. 12 428-78-76, e-mail: inwestor@wup-krakow.pl

Wsparcie dla pracodawców - znajdź instytucję

Oferta zasobów ludzkich w małopolskich powiatach

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać na swoją skrzynkę najnowsze informacje dotyczące naszego Partnerstwa i jesteś zainteresowany przydatnymi informacjami dla pracodawców

zapisz się do naszego newslettera:

      więcej »