Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie Małopolska
Partnerstwo na rzecz świadczenia usług dla inwestorów pozyskujących kadry oraz usług outplacementowych

„Bądź na bieżąco przedsiębiorco”

Dodano: 2011-04-18. przez Maciej Sabal

Pracownicy naszego projektu wzięli udział w konferencji dla obecnych i przyszłych przedsiębiorców z Gminy Sułkowice.

Konferencja odbyła się w 14 kwietnia w Sułkowicach. Spotkanie organizował tamtejszy Urząd Miejski, który jest członkiem naszego Partnerstwa. Dziękujemy naszej Konsultantce, Pani Katarzynie Światłoń, za zaproszenie.

Konferencja miała charakter informacyjny – zebrani (blisko 20 osób) mogli dowiedzieć o formach wsparcia dla przedsiębiorców.  Wśród prelegentów byli przedstawiciele Powiatowego Urzędu Pracy w Myślenicach (również w naszym Partnerstwie), Myślenickiej Agencji Rozwoju Gospodarczego, Banku Spółdzielczego Rzemiosła oraz projektu Partnerstwo na rzecz świadczenia usług dla inwestorów pozyskujących kadry oraz usług outplacementowych.  Po części oficjalnej osoby zainteresowane mogły skorzystać z porad konsultantów MARG praz PUP.

To już trzecie spotkanie tego typu (po Andrychowie i Mucharzu) w bieżącym roku organizowane przez nasze podmioty partnerskie, w których wzięliśmy udział. Dziękujemy za zaproszenia.

Magdalena Mikołajczyk z zespołu Inwestor (pierwsza z prawej)

Magdalena Mikołajczyk z zespołu Inwestor (pierwsza z prawej)

 

Wsparcie dla pracodawców - znajdź instytucję

Oferta zasobów ludzkich w małopolskich powiatach

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać na swoją skrzynkę najnowsze informacje dotyczące naszego Partnerstwa i jesteś zainteresowany przydatnymi informacjami dla pracodawców

zapisz się do naszego newslettera:

      więcej »