Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie Małopolska
Partnerstwo na rzecz świadczenia usług dla inwestorów pozyskujących kadry oraz usług outplacementowych

Spotkanie z pracodawcami w Andrychowie

Dodano: 2011-02-14. przez Maciej Sabal

Blisko 25 lokalnych pracodawców wzięło udział w spotkaniu w Andrychowie, podczas którego zaprezentowane zostały możliwości wsparcia właśnie dla nich. Uczestnicy zapoznali się m.in. z zakresem działania naszego projektu.

Andrychów - flaga

Andrychów - flaga

Spotkanie miało miejsce o godz. 10.00 w piątek 11 lutego w gmachu Inkubatora Przedsiębiorczości w Andrychowie. Organizatorem przedsięwzięcia był Pan Lech Kasperek – pracownik Urzędu Miejskiego w Andrychowie, a jednocześnie Konsultant naszego Partnerstwa w tym mieście.

Celem spotkania było przybliżenie lokalnym pracodawcom oferty skierowanej do nich m.in. z funduszy unijnych. Spora dawkę wiedzy na ten temat przekazał uczestnikom spotkania Michał Góra – specjalista z  Zespołu Promocji, Konkursów i Naboru Projektów (WUP Kraków). Działalność Partnerstwa na rzecz świadczenia usług dla inwestorów pozyskujących kadry oraz usług outplacementowych przedstawiła lokalnym pracodawcom Joanna Słomka – kierownik projektu. Na listę prelegentów wpisała się również inna Konsultantka z powiatu wadowickiego – Katarzyna Kocemba (PUP Wadowice), która powiedziała o formach wsparcia oferowanego przez Powiatowy Urząd Pracy.

Formuła spotkania została tak obmyślana, aby jego uczestnikom nie zabierać dużo czasu (jak wiadomo pracodawcy w godzinach porannych muszą doglądać swych interesów). Formuła ta jak najbardziej się sprawdziła, uczestnicy byli bardzo zainteresowani tematyką wsparcia, jakie może być im udzielone. Owo zainteresowanie dobrze ilustruje to, że ledwie wystarczyło nam materiałów informacyjnych dla uczestników. Najbliższe tygodnie zweryfikują, czy pracodawcy z powiatu andrychowskiego będą korzystać ze wsparcia, które im zaprezentowano.

Zachęcamy naszych Konsultantów do przybliżania pracodawcom informacji o możliwych formach wsparcia. Ponadto dziękujemy Panu Lechowi Kasperkowi za inicjatywę i organizację spotkania.

Uczestnicy spotkania z zainteresowaniem słuchają informacji na temat możliwych form wsparcia

Uczestnicy spotkania z zainteresowaniem słuchają informacji na temat możliwych form wsparciaJoanna Słomka mówi pracodawcom o naszym projekcie

Joanna Słomka mówi pracodawcom o naszym projekcie


Wsparcie dla pracodawców - znajdź instytucję

Oferta zasobów ludzkich w małopolskich powiatach

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać na swoją skrzynkę najnowsze informacje dotyczące naszego Partnerstwa i jesteś zainteresowany przydatnymi informacjami dla pracodawców

zapisz się do naszego newslettera:

      więcej »