Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie Małopolska
Partnerstwo na rzecz świadczenia usług dla inwestorów pozyskujących kadry oraz usług outplacementowych

Wsparcie dla pracodawców

Dodano: 2010-11-23. przez Maciej Sabal

Wsparcie dla pracodawców w Wojewódzkim Urzędzie Pracy realizowane jest w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej.

Działa tu Punkt Informacyjny dla Pracodawców

Dane kontaktowe do Punktu: tel 12 424 07 38, mail: centrum.krakow@wup-krakow.pl

Ponadto pracodawcy mogą znaleźć pomoc w następujących zakresach:

WSPARCIE DLA PRACODAWCÓW – ZNAJDŹ INSTYTUCJĘ

Tu znajdziesz listę małopolskich instytucji, które w zakresie swoich zadań mają obsługę pracodawcy. W każdym z tych podmiotów został wytypowany i przeszkolony pracownik, odpowiedzialny za tę sferę. Lista zawiera dane teleadresowe do tych osób

WSPARCIE W PROCESIE ZWOLNIEŃ

Tu znajdziesz listę firm świadczących usługi dla pracodawców zwalniających pracowników – w zakresie przeprowadzenia samego procesu zwolnień oraz wsparcia dla zwalnianych pracowników.

OFERTY INWESTYCYJNE POWIATÓW

Tu znajdziesz krótkie oferty inwestycyjne małopolskich powiatów i miast na prawach powiatu. Znajdują się tam przejrzyste informacje o lokalnych zasobach ludzkich, także cechach charakterystycznych powiatu, położeniu, liczbie ludności etc.

EURES DLA PRACODAWCÓW

Tu znajdziesz informacje nt. usług EURES dla pracodawców, szczególnie w zakresie danych nt. potencjalnych pracowników dostępnych w krajach Unii Europejskiej. EURES świadczy m.in. usługi międzynarodowego pośrednictwa pracy pracodawcom z Polski. Pracodawca w celu znalezienia pracowników o określonych kwalifikacjach lub chcący przeprowadzić kampanię rekrutacyjną w całej UE/EOG lub w wybranym/wybranych krajach UE/EOG.

BADANIA I ANALIZY

Tu znajdziesz listę badań i analiz realizowanych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy, wśród których  znajdują się informacje interesujące z punktu widzenia pracodawcy.

ŚRODKI UNIJNE DLA PRACODAWCÓW 

Tu znajdziesz informacje o możliwościach wsparcia - dotacji, doradztwa i szkoleń - w ramach środków Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Wsparcie dla pracodawców - znajdź instytucję

Oferta zasobów ludzkich w małopolskich powiatach

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać na swoją skrzynkę najnowsze informacje dotyczące naszego Partnerstwa i jesteś zainteresowany przydatnymi informacjami dla pracodawców

zapisz się do naszego newslettera:

      więcej »