Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie Małopolska
Partnerstwo na rzecz świadczenia usług dla inwestorów pozyskujących kadry oraz usług outplacementowych

Warsztaty z obsługi naszej platformy zakończone

Dodano: 2011-05-17. przez Maciej Sabal

Poniedziałkowe spotkanie w Andrychowie było ostatnim z serii warsztatów dotyczących obsługi naszej strony internetowej. Dziękujemy uczestnikom za przybycie.

fot. sxc.hu

fot. sxc.hu

Warsztaty w Andrychowie odbyły się 16 maja w siedzibie tamtejszego Inkubatora Przedsiębiorczości. Dziękujemy Panu Lechowi Kasperkowi za to, że – bynajmniej nie pierwszy raz – pomógł nam w organizacji spotkania w tym mieście.

To już ostatnie warsztaty, podczas których Konsultanci Partnerstwa pracowali nad biegłością w zakresie posługiwania się funkcjonalnościami naszej platformy internetowej. Wcześniej warsztaty odbyły się dwukrotnie w Krakowie, w Nowym Sączu Tarnowie i w Andrychowie – łącznie dla pięciu grup. Liczymy na to, że osoby, które wzięły udział w warsztatach, będą wieść prym, jeśli chodzi o posługiwanie się tym narzędziem. Jednocześnie przypominamy, że aktywności na naszej stronie będzie mieć znaczenie przy rozstrzygnięciu konkursu na Konsultanta Roku 2011 .

Przed nami kolejne szkolenia, ściśle związane z obsługą inwestora. Więcej informacji pod tym linkiem

 

Wsparcie dla pracodawców - znajdź instytucję

Oferta zasobów ludzkich w małopolskich powiatach

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać na swoją skrzynkę najnowsze informacje dotyczące naszego Partnerstwa i jesteś zainteresowany przydatnymi informacjami dla pracodawców

zapisz się do naszego newslettera:

      więcej »